logo.png
37.jpg

Laser LIGHTSheer® DESIRE w Gabinecie Gorlicka – Kruk

LightSheer-Desire-Right-View-HR.jpg

W ostatnim czasie zabiegi laseroterapii cieszą się rosnącą popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Aby sprostać oczekiwaniom klientów Gabinet Gorlicka – Kruk został wyposażony w jeden z najnowocześniejszych i najmocniejszych laserów diodowych LIGHTSheer® DESIRE. Jego działanie związane jest z emitowaniem wiązki światła, która wnika do wewnątrz skóry na niewielką głębokość. Laser LIGHTSheer® DESIRE wyróżnia się on niezwykłą skutecznością działania w bardzo krótkim czasie. Jest on w pełni bezpieczny dla organizmu, a wykonywane z jego pomocą zabiegi są w zupełności bezbolesne. 

Depilacja laserowa LIGHTSheer

35.jpg

Depilacja laserowa LIGHTSheer to jeden z najskuteczniejszych sposobów na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia z każdej części ciała. Oferta gabinetu Gorlicka – Kruk zawiera profesjonalny zabieg depilacji poprzedzony kompleksową konsultacją. Podczas jej trwania wyklucza się wszelkie przeciwskazania oraz ustala ilość przeprowadzanych zabiegów, która dobierana jest dla każdego klienta osobno. Zależy ona od takich czynników jak np. ilość i grubość włosów, gospodarka hormonalna czy indywidualne predyspozycje.

Laserowe usuwanie naczynek

Dzięki serii zabiegów laserowego usuwania naczynek czerwone „pajączki” pojawiające się na ciele zostaną już tylko niemiłym wspomnieniem. Podczas bezbolesnego zabiegu, w głąb skóry wnika wiązka światła lasera diodowego i oddziałując na naczynka, powoduje ich obkurczanie i zamknięcie. Ilość zabiegów jest zgodna z indywidualnymi potrzebami i możliwościami klientów. Przeciwwskazaniem do przeprowadzania zabiegu jest stan zapalny skóry, cukrzyca, ciąża oraz nowotwory skóry.

Laserowe usuwanie przebarwień

23.jpg

Bardzo często pod wpływem działania promieni UV, zmian pigmentacyjnych, bądź wskutek upływającego wieku na skórze dłoni pojawiają się nieestetyczne przebarwienia. Skutecznym sposobem na ich wyeliminowanie jest laserowe usuwanie przebarwień. Dzięki niemu zgromadzona w miejscu przebarwienia melanina zostaje rozbita i samoistnie wchłonięta przez organizm. Dłonie stają się piękne, a samopoczucie ulega diametralnej poprawie.